Strechy ako nové

Natieranie striech predlžuje životnosť krytín a poskytuje im nový svieži vzhľad. Ak vaša strecha nepatrí medzi tie najnovšie a vy už na nej začínate pozorovať isté náznaky opotrebovanosti, tak zrejme nastal vhodný čas na to, aby ste investovali do jej nového náteru. Ponúkame rôznorodú farebnú škálu podľa vášho výberu a okrem náteru si z našej ponuky môžete vybrať aj iné doplnkové služby.

Nový náter v sebe nesie hneď niekoľko výhod rôzneho charakteru. Medzi snáď najväčšiu patrí fakt, že sa týmto procesom výrazne predlžuje životnosť vašej krytiny –  ak sa opotrebovanie strechy zachytí včas a aplikácia náteru sa prevedie správnym spôsobom, tak životnosť strechy zvýšite minimálne o ďalších 5 -15 rokov. Z finančného hľadiska predstavuje natieranie strechy rádovo lacnejšiu alternatívu oproti kompletnej výmeny strešných krytín.

Naše služby zahrňujú prácu na šikmých i rovných strechách a pri výbere farebných variácií sa riadime potrebami zákazníka. Pred aplikáciou náteru sa najskôr zbavíme nečistôt na streche, pričom plechové, škridlové a eternitové krytiny čistíme vysokotlakovým čističom.

Okrem samotného natierania vykonávame aj:

 • jednoduché opravy klampiarskych prvkov
 • čistenie a natieranie odkvapových systémov
 • kompletnú montáž nových odkvapových systémov
 • montáž a revízie bleskozvodov

Orientačný cenník

Štandard

5 € / m2

Vyčistenie, odmastenie, umytie antikoróznym prípravkom a jednovrstvový náter antikoróznou farbou.

Premium / komplet (Životnosť: 5 – 12 rokov)

7 € / m2

Vyčistenie, odmastenie, umytie antikoróznym prípravkom, základný a vrchný náter antikoróznou farbou.

Extra / Exclusive (Životnosť: 8 – 15 rokov)

9,50 € / m2

Vyčistenie, odmastenie, umytie antikoróznym prípravkom, základný 2x vrchný náter antikoróznou farbou.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku, kde nám popíšete aktuálny stav a požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka strechy

  Naši odborníci navštívia objekt, aby získali všetky potrebné informácie o aktuálnom stave strechy. Na základe týchto informácií vytvoria odporúčaný rozsah služieb, ktoré je potrebné na streche vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky strechy pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky a aktuálny stav. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Realizácia služieb

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia projektu na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím vykoná všetky činnosti na vysokej úrovni.

 • 5. Záručný a pozáručný servis

  Naša práca nekončí posledným ťahom štetca na vašej streche. Našim klientom poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, ktorý zahŕňa odstránenie prípadných nedostatkov.

Naše referencie

Rodinný dom, Sučany
Poľovnícka chata, Žuhračka (čistenie a natieranie)
Evanjelický kostol, Smolník
Rodinný dom, Rosina
Rodinný dom, Čadca
Rodinný dom, hliníková krytina
Rodinný dom, Veľké Borové (čistenie a natieranie)
Drevená evanjelická zvonica, Klenovec
Rekreačná chata, Jaseňová
Rodinný dom, Detva
Rodinný dom, Východná
Rekreačná chalupa