Zveladený priestor bez prekážok

Zameriavame sa na likvidáciu pňov, ktoré vám vo vašom okolí bránia využiť priestor naplno. Za pomoci frézovania pňov bude vaša záhrada, park, či stavebný pozemok opäť plne k dispozícii. Frézovanie pňov je veľmi rýchly, efektívny a šetrný spôsob ako nežiadúce pne odstrániť.

Hoci na odstránenie pňov existujú aj iné spôsoby, garantujeme vám, že jedine frézovanie pňov je metóda, ktorá ušetrí vás čas, financie a navyše zachráni veľkú časť vášho pozemku. Je to z dôvodu, že ručné obkopávanie pňov vás bude stáť množstvo energie a času. A taktiež sa pripravte aj na mohutný koreňový systém, ktorý pod zemou zaberá veľkú plochu, čo vo výsledku znamená vznik obrovského krátera.

Za pomoci extrémne výkonných a spoľahlivých fréz peň odstránime veľmi rýchlo a hlavne šetrne. Fréza rozdrví peň na malé hobliny zmiešané so zeminou, ktoré sa po rozhrabaní na mieste rozložia. Týmto spôsobom vás zbavíme pňa pod úroveň terénu až do hĺbky 25 cm. Po dokončení práce je pozemok ihneď k dispozícii bez akýchkoľvek prekážok.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku na frézovanie pňov, kde nám popíšete požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka aktuálneho stavu

  Naši odborníci navštívia nehnuteľnosť na ktorom sa peň nachádza, aby získali všetky potrebné informácie o aktuálnom stave. Na základe týchto informácií vytvoria rozsah služieb, ktoré je potrebné na objekte vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky objektu pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky a aktuálny stav. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Realizácia služieb

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia frézovania pňov na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím vykoná všetky činnosti na vysokej úrovni.

KEISH Frézovani pňov