Bezpečné umiestnenie zariadenia vo výške

Čoraz viac klientov nás kontaktuje kvôli nainštalovaniu elektrických zariadení vo výške. Na svoje budovy chcú umiestniť fotovoltaické panely, svetelné zdroje alebo iné zariadenia.

Náš tím profesionálov je vhodne vybavený na tento služieb. Elektrické zariadenia umiestnime podľa potrieb klienta pomocou plošín, horolezeckej techniky alebo iných nástrojov.

Okrem elektronických zariadení umiestnime na vašu budovu aj iné predmety – napr. reklamné plochy, ozdobné predmety a iné.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku na umiestnenie elektronických zariadení vo výške, kde nám popíšete požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka objektu

  Naši odborníci navštívia váš objekt, aby získali všetky potrebné informácie na umiestnenie elektronického zariadenia na vybrané miesto. Na základe týchto informácií vytvoria rozsah služieb, ktoré je potrebné na objekte vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky objektu pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky na inštaláciu elektronického zariadenia. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Realizácia služieb

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia projektu na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím vykoná všetky činnosti na vysokej úrovni.

 • 5. Záručný a pozáručný servis

  Naša práca nekončí realizáciou projektu. Našim klientom poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, ktorý zahŕňa odstránenie prípadných nedostatkov.

KEISH Montáž svetelných a elektrických zariadení