Budova bez hniezd a znečistenia

Na výber vám ponúkame systém polyetylénových a nylonových sietí, ktoré ochránia vaše objekty od tých najmenších druhov vtáctva ako sú napr. vrabce alebo lastovičky až po väčšie, ako sú holuby, dravci alebo sovy. Sieťami sa môžu chrániť balkóny, rôzne výklenky alebo sochy.

Najskôr sa vytvorí rám siete, ktorý pozostáva z nerezového lanka, ktoré je natiahnuté po celom obvode miesta, ktoré potrebujete chrániť. Následne sa na tento rám prostredníctvom hliníkových očiek pripevní sieť. V prípade potreby je možné ochranu objektu doplniť o montáž hrotov proti vtáctvu.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku, kde nám popíšete požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka objektu

  Naši odborníci navštívia objekt, aby získali všetky potrebné informácie o požadovanom rozsahu ochrany proti vtáctvu. Na základe týchto informácií vytvoria rozsah služieb, ktoré je potrebné na objekte vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky objektu pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Montáž ochrany proti vtáctvu

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná montáž systému sietí na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím vykoná všetky činnosti na vysokej úrovni.

 • 5. Záručný a pozáručný servis

  Naša práca nekončí pripnutím poslednej siete. Našim klientom poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, ktorý zahŕňa odstránenie prípadných nedostatkov.

KEISH Montáž ochrany proti vtáctvu
KEISH Montáž ochrany proti vtáctvu