Čisté okná a fasáda

Bytové domy a administratívne budovy sú náročné na čistenie okien a fasády. Tieto činnosti je možné kvôli výške budovy vykonávať iba pomocou plošín a horolezeckej techniky. Náš tím má všetky potrebné skúsenosti a vybavenie na umývanie okien, presklených povrchov a fasád vo výškach. Vďaka profesionálnemu prístupu zbavíme budovu všetkých nečistôt. V prípade potreby aplikujeme náš protiplesňový systém s 5-ročnou zárukou.

Okrem odstránenia nečistôt zabezpečujeme aj ďalšie služby – rekonštrukcia a údržba budov, oprava komínov a natieranie striech.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku na očistenie vonkajších plôch budovy, kde nám popíšete požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka objektu

  Naši odborníci navštívia objekt, aby získali všetky potrebné informácie o aktuálnom stave znečistenia vonkajších plôch budovy. Na základe týchto informácií vytvoria rozsah odporúčaných služieb, ktoré je potrebné na objekte vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky objektu pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky a aktuálny stav. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Realizácia služieb

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia projektu na profesionálnej úrovni. Náš profesionálny tím vykoná všetky činnosti potrebné pre umývanie okien, presklelých plôch a čistenie fasády na vysokej úrovni.

 • 5. Záručný a pozáručný servis

  Naša práca nekončí vyčistením vonkajších plôch budovy. Našim klientom poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, ktorý zahŕňa odstránenie prípadných nedostatkov.

KEISH Výškové práce milujeme