Čistá fasáda bez plesňov a iných nečistôt

Bytové domy a administratívne budovy sú náročné na čistenie fasády. Tieto činnosti je možné kvôli výške budovy vykonávať iba pomocou plošín a horolezeckej techniky. Náš tím má všetky potrebné skúsenosti a vybavenie na odborné čistenie fasád vo výškach. Vďaka profesionálnemu prístupu zbavíme budovu všetkých nečistôt. V prípade záujmu aplikujeme náš protiplesňový systém s 5-ročnou zárukou.

Maľovanie a renovácia fasády

Fasády bytových domov sú neustále vystavované UV žiareniu, nepriaznivým poveternostným a prírodným vplyvom. Farby používané na povrchu fasády majú životnosť 12 – 15 rokov. Po tejto dobe prestávajú plniť svoju funkciu, čím vzniká zvýšené riziko poškodenia fasády. Vplyvom opotrebenia vznikajú najmä na zateplených objektoch mikropraskliny, ktoré prepúšťajú vlhkosť. Zvýšená prítomnosť vody môže spôsobiť nenávratné poškodenie celého zateplovacieho systému.

Naša spoločnosť poskytuje komplexnú starostlivosť o fasády bytových domov. Po odstránení plesní a iných nečistôt sa postaráme o profesionálnu renováciu fasády. Opravíme drobné praskliny a iné mechanické poškodenia. Následne na fasádu nanesieme kvalitnú fasádnu farbu, ktorá obnoví vzhľad bytového domu, zabezpečí správnu funkčnosť zateplovacieho systému a predĺži životnosť budovy.

Okrem odstránenia nečistôt zabezpečujeme aj ďalšie služby – rekonštrukcia a údržba budov, oprava komínov a natieranie striech.

Ako pracujeme?

 • 1. Vyžiadanie cenovej ponuky

  Vyplnením jednoduchého formulára si vyžiadate cenovú ponuku na očisteniefasády budovy, kde nám popíšete požadovaný rozsah služieb.

 • 2. Obhliadka objektu

  Naši odborníci navštívia objekt, aby získali všetky potrebné informácie o aktuálnom stave fasády budovy. Na základe týchto informácií vytvoria rozsah odporúčaných služieb, ktoré je potrebné na objekte vykonať.

 • 3. Vypracovanie a zaslanie cenovej ponuky

  Na základe informácií získaných počas obhliadky objektu pre vás vypracujeme cenovú ponuku rešpektujúcu vaše požiadavky a aktuálny stav. Cenovú ponuku vám následne zašleme na schválenie.

 • 4. Realizácia služieb

  Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia projektu na profesionálnej úrovni. Náš tím vykoná všetky činnosti potrebné pre predĺženiu životnosti fasády.

 • 5. Záručný a pozáručný servis

  Naša práca nekončí vyčistením a natretím vonkajších plôch budovy. Našim klientom poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, ktorý zahŕňa odstránenie prípadných nedostatkov.

Naše referencie

Obnova fasády - bytový dom - Zvolen
Obnova fasády - protiplesňový náter - AB Domino Daňový úrad - Žilina - verejná súťaž